Професійні інструкції працівників
Професійні інструкції працівників
07.10.2020

Час від часу мене люди ставлять в тупик питанням:

- А чим ви в БізнесФорвард взагалі займаєтеся?

Ми тут працюємо-працюємо, створюємо-створюємо. А про нас чомусь не кричать з усіх прасок, як про кандидатів в депутати. Звичайно, ті, кому ми дійсно потрібні, про БізнесФорвард знають, це без питань.

Але ось як бути з іншими, кому ми ще не потрібні? Або може вони думають, що ми їм не потрібні, а насправді ми просто конче їм потрібні?

Загалом, пора розкрити карти. Для тих, хто раптом не знає, скажу. Я і моя молода команда робимо щось дуже важливе, як говорив один київський мер. Але, не впевнений, як там його команда, а ми дійсно робимо корисну роботу, яка підвищує ефективність підприємств і призводить, як правило, до зростання прибуку і більшої стабільності розвитку.

Ми створюємо професійні робочі інструкції для співробітників різних рівнів. Від голів правління до прибиральників і завгоспів. Від менеджерів з продажу і торгових представників до інженерів і конструкторів.

За останні три роки нами було виконано певну кількість проектів по створенню таких інструкцій. До нового року буде доречно навіть підвести підсумки і похвалитися.

Але вже зараз я бачу, що дві третини наших клієнтів, хто все-таки використовує ці інструкції, ростуть, заробляють більше, ніж раніше, нам вдячні і рекомендують нас всім, крім своїх конкурентів 

Тому, якщо раптом ви ростете, але рівень проблем виростає швидше прибуку, то приходьте до нас.

Якщо раптом у вас є співробітники, яких треба швидко клонувати) - то приходьте до нас.

Якщо ваші стажисти проходять-минають, минають-стажуються, а пройти не можуть, то приходьте до нас.

Загалом - хочете володіти професійно описаної технологією, а не зберігати її в своїй або (не дай бог), чиєїсь чужої голови, - приходьте до нас.

Недавно добавленные

21.01.2021
Ви працювали в команді, коли ще були чотирирічним малюком і грали у дворовий футбол. Тепер, коли ви зовсім не футбольна зірка, а стурбований мешканець офісу, ви все ще намагаєтесь з’ясувати - як побудувати командну роботу та як її підтримувати, коли все йде шкереберть.
12.01.2021
У Новий Рік та Різдво зазвичай Святий Миколай приносить під ялинку подарунки дітям. А як бути з тими, хто вже подорослішав і поринув у водоверть керування? Хто подарує хоч щось директору, айчару, фінансисту, керівникам усіх ланок та іншим працівникам? Ми у БізнесФорвард вирішили виправити цю соціальну кривду, і кожному, хто додивиться цей мультфільм до кінця зі звуком, зробимо подарунок. Зазвичай така річ коштує десь 30.000 гривень, але для вас це буде безкоштовно.
29.12.2020
Колись ми всі були маленькими. У ті старі часи ще дерева були великими. І ми чекали новорічну ніч, бо вона була сповнена чудовими пригодами: до нас приходив старий дідусь з сивою бородою та клумком подарунків. Була новорічна ялинка, бенгальські вогні, смачна їжа, постійні гості. І нам це подобалось, бо це свято! Як свято може не подобатись) Але потім прийшов якийсь Грінч і поцупив наше свято! Читати далі.....
22.12.2020
Скоро Новий Рік. А це саме такий час, коли вже декілька тисячоліть бізнесмени нашої планети намагаються підвести підсумки року, побачити – чи все в їхньому бізнесі добре, або щось потребує змін
14.12.2020
Колись я почув цю фразу і довгий час намагався зрозуміти її зміст. Пізніше, коли почав допомагати бізнесменам налагодити роботу свого підприємства, раптом, на їх прикладі - зрозумів.