Гра на розширення - фінал
Гра на розширення - фінал
21.05.2018

Як розширитися на 230% за чотири тижні?

Пора розкрити карти. Місяць тому ми в BusinessForward запустили гру на розширення між двома компаніями. Одна компанія - з Одеси, інша компанія - з Києва. Та й друга займаються корпоративними продажами. Одні - торгують будматеріалами в великій кількості по Одесі і області. Другі - виробляють і продають еко-продукти по Києву.

Трохи різні ринки, трохи різна кількість персоналу, але це не зупинило ТОП-менеджерів цих компаній в бажанні урізноманітнити свої суворі будні. Адже кожному з нас важливо не тільки роботу робити, а й струшуватися час від часу.

І ось місяць тому ці дві компанії з нашою допомогою вирішили здригнутися і позмагатися - хто більше розшириться за чотири тижні. Підраховувалися відсотки зростання по доходу щотижня. Там були певні правила, був дуже приємний приз для переможців. Для тих, хто програв теж дещо було, але вже не приємне, а зовсім навпаки.

Якщо ви читали мої попередні пости, то бачили деякі ролики з цих ігор. Наприклад, перший з них 

Щотижня підбивалися проміжні підсумки. Кожна компанія показувала зростання, незважаючи на такі складності, як «несезон», «Великдень», «свята» і так далі (самі можете продовжити ті фрази, які говорять менеджери з продажу, коли у них спад). Три тижні поспіль компанії йшли ніс до носа, плече до плеча. Вони були, як Інь і Янь. І почалася останній тиждень. Чесно скажу, я сам кожен день переживав, напевно, більше, ніж самі учасники гри.

Ми регулярно зідзвонювалися і зустрічалися з керівниками. Кожен намагався застосувати максимум знань і досвіду, щоб отримати результат.

І ось - закінчилася останній тиждень. І я можу з гордістю сказати, що одна з компаній показала видатний результат розширення за чотири тижні. Зростання продажів склало 230% за тиждень.

Мої вітання переможцям - керівникам і співробітникам компанії Mother! На вас може дорівнювати вся Україна!

Недавно добавленные

22.07.2019
Приглашаем на мастер-класс Марины Грибановой. 27 июля 2019 года.
18.07.2019
За что тебе платят? Каждый работник получает зарплату. Он поэтому и ходит на работу. И на работе он делает что-то полезное, за это ему и платят. Это то, что обычно называют результатом.
12.07.2019
Каждый из нас хочет жить хорошо. И одним это «хорошо» значит – в хороших отношениях. Но я не про это. Я про то «хорошо» - когда в достатке. Когда денег хватает на еду, жильё, на бензин, и летом поехать с детьми на море или в горы. И не надо брать кредит на то, чтобы поехать в Анталью или Бердянск.
11.07.2019
Что делать и в какой последовательности, если ваш бизнес напоминает постоянно горящий пожар и систему завалов в одном здании. Какие должны быть предприняты действия, чтобы система работа эффективно, а компания могла развиваться и масштабироваться. Без этого нельзя создать франшизу и увеличить своё дело во много раз.
09.07.2019
Чтобы вы могли сами себе ответить честно на вопросы, на каком этапе находится строительство вашего саморазвивающегося бизнеса, ответьте себе на вопросы, ставя «+», если ответ положительный, и «-», если ответ отрицательный: