Гра на розширення - фінал
Гра на розширення - фінал
21.05.2018

Як розширитися на 230% за чотири тижні?

Пора розкрити карти. Місяць тому ми в BusinessForward запустили гру на розширення між двома компаніями. Одна компанія - з Одеси, інша компанія - з Києва. Та й друга займаються корпоративними продажами. Одні - торгують будматеріалами в великій кількості по Одесі і області. Другі - виробляють і продають еко-продукти по Києву.

Трохи різні ринки, трохи різна кількість персоналу, але це не зупинило ТОП-менеджерів цих компаній в бажанні урізноманітнити свої суворі будні. Адже кожному з нас важливо не тільки роботу робити, а й струшуватися час від часу.

І ось місяць тому ці дві компанії з нашою допомогою вирішили здригнутися і позмагатися - хто більше розшириться за чотири тижні. Підраховувалися відсотки зростання по доходу щотижня. Там були певні правила, був дуже приємний приз для переможців. Для тих, хто програв теж дещо було, але вже не приємне, а зовсім навпаки.

Якщо ви читали мої попередні пости, то бачили деякі ролики з цих ігор. Наприклад, перший з них 

Щотижня підбивалися проміжні підсумки. Кожна компанія показувала зростання, незважаючи на такі складності, як «несезон», «Великдень», «свята» і так далі (самі можете продовжити ті фрази, які говорять менеджери з продажу, коли у них спад). Три тижні поспіль компанії йшли ніс до носа, плече до плеча. Вони були, як Інь і Янь. І почалася останній тиждень. Чесно скажу, я сам кожен день переживав, напевно, більше, ніж самі учасники гри.

Ми регулярно зідзвонювалися і зустрічалися з керівниками. Кожен намагався застосувати максимум знань і досвіду, щоб отримати результат.

І ось - закінчилася останній тиждень. І я можу з гордістю сказати, що одна з компаній показала видатний результат розширення за чотири тижні. Зростання продажів склало 230% за тиждень.

Мої вітання переможцям - керівникам і співробітникам компанії Mother! На вас може дорівнювати вся Україна!

Недавно добавленные

12.11.2019
Почему ты бедный? Потому что безответственный! Время от времени наблюдаю в работе людей такой странный подход «Мне всё равно, меня это не касается». Кто-то из сотрудников компании со склада время от времени уносит часть продукции. Другой это видит, и говорит себе: «Ну и что? Я же честный, я не ворую». И ничего не делает.
07.11.2019
Каждый из нас хочет жить хорошо. И одним это «хорошо» значит – в хороших отношениях. Но я не про это. Я про то «хорошо» - когда в достатке. Когда денег хватает на еду, жильё, на бензин, и летом поехать с детьми на море или в горы. И не надо брать кредит на то, чтобы поехать в Анталью или Бердянск.
05.11.2019
Я часто вижу руководителей разных предприятий, которые производят впечатление загнанной лошади. Они работают изо всех сил, рабочий день у них начинается в шесть утра и заканчивается в два часа после полуночи. Они выбиваются из сил, чтобы поддержать доход организации в необходимом размере. И при этом на них наваливается ещё куча дополнительных дел, которые они берут на себя по разным причинам. Читать дальше....
05.09.2019
Представьте себе руководителя, которому сотрудники передают информацию в виде аудиосообщений. Современные мессенджеры это позволяют делать с лёгкостью.
02.09.2019
5 советов, которые пригодятся любому бизнес-диверсанту. Что делать, чтобы разрушить свою компанию гарантированно за 1 месяц.