Маєш численні проблеми? Застосовуй мозковий штурм.
Маєш численні проблеми? Застосовуй мозковий штурм.
25.08.2021

Час від часу на проектах я чую від працівників безліч скарг на різні проблеми в компанії. Якісь скарги  надумані, якісь пов’язані із характерами колег, якісь залежать від некомпетентності окремих працівників. 

Але є ще такий тип скарг, які пов’язані із розвитком підприємства. Коли працівники мають проблеми, але не мають рішень. 

Тоді я пропоную зробити мозковий штурм –інструмент керівників. 

«Мозковий штурм» (або «злива ідей», ґенерування ідей, англ. brainstorming) — метод висування творчих ідей у процесі розв'язування наукової чи технічної проблеми, сеанси якого стимулюють творче мислення.

 

Автор креативної техніки, що отримала назву мозковий штурм - Алекс Осборн (1888 — 1966)— відомий американський діяч в галузі реклами. Метод запропоновано у 1953 році (Вікіпедія).

Головне, що дає цей метод – виникнення нових ідей, яких не було у жодного із учасників до початку мозкового штурму. 

Правила проведення мозкового штурму:

1. Група для генерації ідей – від 4 до 10 осіб. Більше – вже починає падати ефективність. Тоді краще групу розділити на декілька. 

2. Найкраще, коли в групі присутні фахівці різних сфер роботи. 

3. Модератор формулює проблему – яку група має вирішити. 

4. Дається невеликий час – до 5 хвилин на те, щоб кожен подумав і записав усі ідеї, які приходять на думку. Тут важливо – дійсно записувати. Буде помилкою – вигадати одну-дві ідеї і тримати їх у голові. Бо, записуючи, ми звільняємо місце у розумі для нових ідей.

5. Потім модератор дає кожному по черзі 2-3 хвилини на формування ідей. 

6. Повністю заборонена критика. Має бути створена атмосфера доброзичливості та уважності. Бо майже постійно буває таке, що одна людина каже якусь думку, вона може і не найгарніша, але може іншу людину наштовхнути на якусь нову і чудову ідею. А якщо ми кожну ідею будемо критикувати, тоді важко буде комусь розкритись і запропонувати щось нове. 

7. КОЖНУ ідею модератор записує на дошку, або на папір. Тут важно дійсно записувати геть усі ідеї. Бо якщо модератор буде вирішувати, що записувати, а що ні – то це теж буде скритою формою критики та оцінки. А на мозковому штурмі в нас немає місця критиці. 

8. Якщо хтось в процесі обговорення придумав ще якусь ідею, то він її записує, і коли до нього підходить черга – розповідає. Якщо він вже розповів, а потім вже придумав щось, тоді він додає цю ідею в кінці, коли всі висказались. 

9. Після проведення штурму керівник самостійно, або разом із одним-двома помічниками вибирає, які ідеї будуть втілюватись у життя. 

Я багато разів проводив мозковий штурм за цими правилами і завжди це чудово працювало – знаходились цікаві ідеї, які потім збільшували прибуток компанії. І кожного разу учасники штурму казали – як їм сподобалось, який це чудовий інструмент.

Тож, друзі, раджу – використовуйте мозковий штурм кожного разу, коли бачите проблему без зрозумілого розумного рішення, коли створюєте стратегію, або просто шукаєте нові ідеї!

Недавно добавленные

22.09.2021
А ви стресостійкі? Коли читаю текст вакансій, бачу там час від часу фразу «від вас вимагається стресостійкість». Або буває, начальник відділу або директор мені каже - у нас тут багато стресу в роботі. Читать далі
01.09.2021
Без роботи - нудно. З роботою - важко. А якщо роботу роблять інші люди, а ти керівник, то і нудно, і важко. Так і хочеться зробити роботу за інших ... Чи не правда? Багато керівників скаржаться на те, що нікому делегувати, що завдання не виконуються вчасно і це лишаїв роботу керівника очікуваного задоволення, а самого його позбавляє щастя. Все можна організувати так, щоб і співробітники задоволені, і керівник щасливий. Як?
30.08.2021
Є в Одесі туристична фішка - скульптури декількох десятків котів, які заховані в різних місцях міста. До них водять екскурсії, у них фотографуються молодята. Є кіт з портфелем Жванецького, є кіт з тіткою Сонею в рибному ряду на Привозі. У бізнесменів Одеси є важлива риса, яка відрізняє їх від усіх інших бізнесменів - вони люблять безкорисливо робити так, щоб місто ставало кращим, цікавішим і своїми історіями гримів на всю планету.
20.08.2021
Перегляньте перевірочний список із 48 пунктів по телефоних продажах
19.08.2021
Шість пунктів, які мають бути перевірені до найму працівника