Мішка Тедді. Як створити бізнес на зворушливій історії
Мішка Тедді. Як створити бізнес на зворушливій історії
24.02.2021

На дворі був 1902 рік. Одного разу Теодор Рузвельт, президент США, поїхав з діловим візит до штату Міссісіпі. Після вирішення всіх питань, вирішив він побалувати себе полюванням в місцевих краях. Але, на жаль президента, всі ведмеді в той день як ніби поховалися від нього. Рузвельт вже збирався було покинути полювання ні з чим, але тут втрутилися його помічники. Вони зловили зовсім крихітного ведмедика і прив'язали його до дерева, щоб дати можливість Рузвельту взяти те, за чим він прийшов на полювання.

Однак, гуманний президент не оцінив цього вчинку. Обурившись тим, що його помічники так познущалися над бідною маленькою твариною, він наказав відв'язати і відпустити ведмедика. Вже через два дні ця історія облетіла всі ЗМІ.

Цю мисливську історію могли б благополучно забути, але тут втрутився один підприємець Моріс Мішт. Він успішно володів сувенірним магазинчиком в Брукліні. Йому спало на думку виставити на продаж сувенір, присвячений цій президентській історії на полюванні. Першу іграшку-ведмедика пошила дружина Моріса. Ці іграшкові ведмеді мали величезний успіх, хоч і не уявляли тоді з себе чогось особливого. Весь секрет полягав саме в тому, що Моріс вміло зіграв на сюжеті з життя президента, про який говорила тоді майже вся Америка.

Моріс назвав іграшку – «Тедді» на честь свого президента. Цих ведмедиків все купували і купували, та так, що Моріс вирішив назавжди закрити свою сувенірну лавку і відкрити ціле виробництво іграшок, «зіркою» якого, звичайно, стали мішки Тедді.

Недавно добавленные

07.04.2021
Як зробити інструкцію співробітнику так, щоб він через три дні був корисним компанії, міг робити те ж, що його колега через півроку навчання. Що повинно бути в професійній посадової інструкції? Як позбутися від людського фактора в бізнесі? Як швидко зростати та перестати хвилюватись за "незамінними" працівниками?
05.04.2021
Одна з проблем сучасного суспільства - некомпетентність. Через це відбуваються катастрофи і війни, що очевидно. І банкрутства компаній, що не так очевидно. Дуже цікаво, коли на співбесіду приходять люди, які працювали раніше в продажах, з гордістю розповідають про свої успіхи, а на питання про те, чому пішли, відповідають - компанія збанкрутувала.
30.03.2021
За що тобі платять? Кожен працівник отримує зарплату. Він тому і ходить на роботу. І на роботі він робить щось корисне, за це йому і платять. Це те, що зазвичай називають результатом. Читати далі...
26.03.2021
Є люди - творці. Звичайно, є люди - руйнівники. А є люди-лінивці. Люди-творці працюють з ранку і до вечора над тим, щоб щось корисне для суспільства придумати і запровадити. Люди-руйнівники, ті - навпаки. А люди - лінивці, їм якось все одно. Читати далі...
22.03.2021
Кілька років тому ми зустрілися з одним бізнесменом. У нього транспортна компанія, займаються контейнерними перевезеннями по Україні та за її межами. Свій автопарк, логісти, менеджери з продажу. У компанії працювало чоловік 30. Справи потихеньку йшли, компанія навіть розвивалася. Але, чим більше ставав бізнес, тим важче було цього власнику. Робочий день у нього ставав ненормований. Вирішувати по телефону в недільний ранок проблеми клієнтів, замість відпочинку з дружиною і підростаючої донькою для нього стало нормою.