Навіщо комірнику вища освіта?
Навіщо комірнику вища освіта?
12.08.2021

Десь рік тому ми описували інструкції комірника на одному заводі. Наша працівниця тиждень ходила за працівником і описувала все, що він робить у виді покрокових дій та алгоритмів.

 

І десь на другий день вона помітила дивну річ – вантажники шукають на складі якусь коробку, щось знаходять, підтягують до центру складу, сканують, потім відтягують назад. Знаходять щось інше, підтягують, сканують, знов не те. На третій-четвертій спробі вони знаходять потрібне, і пакують його вже на піддон. 

-       - Чому не можна піти із сканером в потрібний кут складу і відсканувати там те, що потрібно – це ж легше? – питається моя працівниця

-       Вайфай до кутів складу не добиває, тільки у центрі ловить, - відповідає комірник. 

-       А чому не можна додати більш потужний роутер, ми ж у 21 сторіччі живемо, - продовжує ставити незручні питання моя працівниця.

-       Це довга справа, нам і так нормально, - відповідає комірник.

 

Звісно, що коли керівник дізнався про цю «проблему», то її вирішили за півгодини. Бо це була не проблема. Що в підсумку: працівники почали на 20% швидше збирати вантажі. 

Висновок: час від часу керівнику потрібно господарським оком дивитись, що там роблять його підлеглі. Час від часу він буде дізнаватись про дуже дивні речі, які роблять люди, бо «так мене навчили», або «так усі робили» і таке інше.


Недавно добавленные

22.09.2021
А ви стресостійкі? Коли читаю текст вакансій, бачу там час від часу фразу «від вас вимагається стресостійкість». Або буває, начальник відділу або директор мені каже - у нас тут багато стресу в роботі. Читать далі
01.09.2021
Без роботи - нудно. З роботою - важко. А якщо роботу роблять інші люди, а ти керівник, то і нудно, і важко. Так і хочеться зробити роботу за інших ... Чи не правда? Багато керівників скаржаться на те, що нікому делегувати, що завдання не виконуються вчасно і це лишаїв роботу керівника очікуваного задоволення, а самого його позбавляє щастя. Все можна організувати так, щоб і співробітники задоволені, і керівник щасливий. Як?
30.08.2021
Є в Одесі туристична фішка - скульптури декількох десятків котів, які заховані в різних місцях міста. До них водять екскурсії, у них фотографуються молодята. Є кіт з портфелем Жванецького, є кіт з тіткою Сонею в рибному ряду на Привозі. У бізнесменів Одеси є важлива риса, яка відрізняє їх від усіх інших бізнесменів - вони люблять безкорисливо робити так, щоб місто ставало кращим, цікавішим і своїми історіями гримів на всю планету.
25.08.2021
Час від часу на проектах я чую від працівників безліч скарг на різні проблеми в компанії. Якісь скарги надумані, якісь пов’язані із характерами колег, якісь залежать від некомпетентності окремих працівників. Але є ще такий тип скарг, які пов’язані із розвитком підприємства. Коли працівники мають проблеми, але не мають рішень. Тоді я пропоную зробити мозковий штурм –інструмент керівників.
20.08.2021
Перегляньте перевірочний список із 48 пунктів по телефоних продажах