Новорічна стратегічна сесія у рік Бика
Новорічна стратегічна сесія у рік Бика
22.12.2020

Скоро Новий Рік. А це саме такий час, коли вже декілька тисячоліть бізнесмени нашої планети намагаються підвести підсумки року, побачити – чи все в їхньому бізнесі добре, або щось потребує змін. 

Саме зараз час проводити стратегічне планування разом зі своїми керівниками підрозділів, щоб не тільки у засновника голова від думок пухла, а й у інших теж). 

Ми, у БізнесФорварді знаємо точно, що саме у цей час потрібно подивитись на свою мету на наступний рік – рік Бика. Старовинні китайці вважали, що Бик володіє такими якостями, як рішучість, твердість, традиційність і працьовитість. Стихія Металу наділяє його залізною волею, а білий колір - упевненістю в собі.

Хто його зна, що вони там собі думали, але ми вважаємо, що якщо проявляти твердість, волю, працьовитість, то досягти мети наступного року буде набагато легше. 

Тому, друзі, бажаю Вам розробити свою стратегію, поставити потрібні цілі, та замотивувати своїх підлеглих на їхнє досягнення!

 

Ми розробили невеличкий шаблон стратегічного плану для підприємств зі стандартною структурою. 

Якщо він Вам потрібен, то замовте його по посиланню. 

Недавно добавленные

24.02.2021
На дворі був 1902 рік. Одного разу Теодор Рузвельт, президент США, поїхав з діловим візит до штату Міссісіпі. Після вирішення всіх питань, вирішив він побалувати себе полюванням в місцевих краях. Але, на жаль президента, всі ведмеді в той день як ніби поховалися від нього. Рузвельт вже збирався було покинути полювання ні з чим, але тут втрутилися його помічники. Вони зловили зовсім крихітного ведмедика і прив'язали його до дерева, щоб дати можливість Рузвельту взяти те, за чим він прийшов на полювання.
17.02.2021
Одного разу керівник компанії Mercantile Capital Кріс Херн подорожував із своєю сім’єю на півдні США. Вони зупинились в готелі Ritz-Carlton.
29.01.2021
Лего і втрачена фігурка Семирічний англієць Лука Еппс написав в компанію Лего лист, в якому розповів про свій сумний життєвий досвід: все гроші, отримані на Різдво, він витратив на покупку набору «Ninjago kit of the Ultrasonic Raider».
28.01.2021
Десь восени до нас звернувся один бізнесмен, якому потрібно було написати пару-тройку професійних інструкцій для працівників його заводу. Ми з ним поспілкувались, провели невеличку діагностику, і вирішили почати з менеджерів відділу продажів.
28.01.2021
Кожен з нас у житті зіштовхувався з різними керівниками. Якісь їхні чудові риси ми намагаємося скопіювати, але якісь слабкості і невірні дії потрапляють до нас без нашої на те бажання. Я багато бачив різних керівників на своїх проектах і у цій статті намагався об'єднати їх слабкі риси в список. І ось що вийшло.