Відгук про співпрацю компанії StarTime
Відгук про співпрацю компанії StarTime
14.08.2019

StarTime - найбільший продюсерський центр на півдні України.

У штаті було до 70 співробітників. Компанія росла, але темпи були повільними. І було багато рутини, і співробітники заробляли не так багато.

Багато з них були вже як рідні, і нічого не хотіли змінювати - навіть якщо працівник не працював, а тільки розмовляв, поки компанія придбала у власність дитячий табір на березі Чорного моря. Це додало необхідності, і ми почали вносити зміни.

За рік було впроваджено:

  1. Оргсхему,
  2. Фінансове планування,
  3. Опис інструкцій (шляпи працівників),
  4. Впровадження статистик.

І в результаті - компанія виросла в 2,5 рази. Збільшився і дохід, і прибуток. Виросли зарплати співробітників. При цьому зарплати прив'язані до результатів, тому, чим більше заробляє співробітник, тим більше заробляє компанія.

Якщо Вам теж потрібен системний бізнес, залиште замовлення і ми з Вами зв'яжемося:

Недавно добавленные

16.07.2020
Кожен з нас у житті зіштовхувався з різними керівниками. Якісь їхні чудові риси ми намагаємося скопіювати, але якісь слабкості і невірні дії потрапляють до нас без нашої на те бажання. Я багато бачив різних керівників на своїх проектах і у цій статті намагався об'єднати їх слабкі риси в список. І ось що вийшло.
09.07.2020
Пам'ятайте, як кажуть - ось легені здорової людини, а ось легені курця. Деякий час назад я почав помічати, що те саме відбувається з клієнтами. Є здорові клієнти - вони купують багато, платять відразу, не торгуються. А якщо і торгуються, і платять з відстрочкою, то все одно нам досить для того, щоб в компанії водилися і обороти, і прибуток. Тому що без прибутку наші компанії не можуть розвиватися. Без прибутку у нас не буде здібних працівників. Без прибутку ми збанкрутуємо.
06.07.2020
Канбан - це система організації виробництва і постачання, що дозволяє реалізувати принцип «точно в строки». Слово «Канбан» по-японськи означає «рекламний щит, вивіска» (японською 看板) Виглядає він, як таблиця, у якій стовпці - це етапи виробничого процесу. І в цих стовпцях у нас розташовуються проекти, які ми зараз виробляємо. Наприклад, як це може виглядати для роботи продавців, щоб вони точно бачили, на якій стадії знаходяться переговори:
25.06.2020
Час від часу під час консалтингу піднімаються одні і ті ж скарги у бізнесменів: - Продавці не продають. - Виробничники не виробляють. - Керівники не керують. Ну і так далі .