Відгук про співпрацю компанії StarTime
Відгук про співпрацю компанії StarTime
14.08.2019

StarTime - найбільший продюсерський центр на півдні України.

У штаті було до 70 співробітників. Компанія росла, але темпи були повільними. І було багато рутини, і співробітники заробляли не так багато.

Багато з них були вже як рідні, і нічого не хотіли змінювати - навіть якщо працівник не працював, а тільки розмовляв, поки компанія придбала у власність дитячий табір на березі Чорного моря. Це додало необхідності, і ми почали вносити зміни.

За рік було впроваджено:

  1. Оргсхему,
  2. Фінансове планування,
  3. Опис інструкцій (шляпи працівників),
  4. Впровадження статистик.

І в результаті - компанія виросла в 2,5 рази. Збільшився і дохід, і прибуток. Виросли зарплати співробітників. При цьому зарплати прив'язані до результатів, тому, чим більше заробляє співробітник, тим більше заробляє компанія.

Якщо Вам теж потрібен системний бізнес, залиште замовлення і ми з Вами зв'яжемося:

Недавно добавленные

12.01.2021
У Новий Рік та Різдво зазвичай Святий Миколай приносить під ялинку подарунки дітям. А як бути з тими, хто вже подорослішав і поринув у водоверть керування? Хто подарує хоч щось директору, айчару, фінансисту, керівникам усіх ланок та іншим працівникам? Ми у БізнесФорвард вирішили виправити цю соціальну кривду, і кожному, хто додивиться цей мультфільм до кінця зі звуком, зробимо подарунок. Зазвичай така річ коштує десь 30.000 гривень, але для вас це буде безкоштовно.
29.12.2020
Колись ми всі були маленькими. У ті старі часи ще дерева були великими. І ми чекали новорічну ніч, бо вона була сповнена чудовими пригодами: до нас приходив старий дідусь з сивою бородою та клумком подарунків. Була новорічна ялинка, бенгальські вогні, смачна їжа, постійні гості. І нам це подобалось, бо це свято! Як свято може не подобатись) Але потім прийшов якийсь Грінч і поцупив наше свято! Читати далі.....
22.12.2020
Скоро Новий Рік. А це саме такий час, коли вже декілька тисячоліть бізнесмени нашої планети намагаються підвести підсумки року, побачити – чи все в їхньому бізнесі добре, або щось потребує змін
14.12.2020
Колись я почув цю фразу і довгий час намагався зрозуміти її зміст. Пізніше, коли почав допомагати бізнесменам налагодити роботу свого підприємства, раптом, на їх прикладі - зрозумів.
16.11.2020
Бачили будівельників, які приносять вам кошторис на бересті? Або на гіпсокартоні, що недалеко від берести? Бачили будівельників, які бігають закуповуватися на базар, бо «там дешевше»? Бачили будівельників, які при словах «покажіть графік проекту» впадають в анабіоз? І яким треба по 100500 раз нагадувати, що в проекті намальована двері і вікно саме таких розмірів.