Відгук про співпрацю компанії StarTime
Відгук про співпрацю компанії StarTime
14.08.2019

StarTime - найбільший продюсерський центр на півдні України.

У штаті було до 70 співробітників. Компанія росла, але темпи були повільними. І було багато рутини, і співробітники заробляли не так багато.

Багато з них були вже як рідні, і нічого не хотіли змінювати - навіть якщо працівник не працював, а тільки розмовляв, поки компанія придбала у власність дитячий табір на березі Чорного моря. Це додало необхідності, і ми почали вносити зміни.

За рік було впроваджено:

  1. Оргсхему,
  2. Фінансове планування,
  3. Опис інструкцій (шляпи працівників),
  4. Впровадження статистик.

І в результаті - компанія виросла в 2,5 рази. Збільшився і дохід, і прибуток. Виросли зарплати співробітників. При цьому зарплати прив'язані до результатів, тому, чим більше заробляє співробітник, тим більше заробляє компанія.

Якщо Вам теж потрібен системний бізнес, залиште замовлення і ми з Вами зв'яжемося:

Недавно добавленные

26.05.2020
Чому наші співробітники не виконують плани? Як узгодити плани відділу і співробітника? Що необхідно, щоб ми отримували потрібні результати?
19.05.2020
Кожен з нас хоче жити добре. І одним це «добре» означає - в хороших відносинах. Але я не про це. Я про те «добре» - коли в достатку. Коли грошей вистачає на їжу, житло, на бензин, і влітку поїхати з дітьми на море або в гори. І не треба брати кредит на те, щоб поїхати до Анталії або Бердянську.
13.05.2020
Часта картина: в компанію приходить продуктивний співробітник. Починає працювати, показує результат набагато вищий за середній. Потім щось відбувається, і цей співробітник шукає собі іншу роботу. Проходить кілька років, і ми бачимо, що ця людина в якійсь компанії закріпилась і показує відмінні результати. Набагато краще, ніж в нашій компанії більшість наших співробітників. І нам стає сумно - чому він не у нас працює?
25.04.2020
Як зробити клієнтів лояльними. Як організувати роботу, щоб сарафанне радіо приводило більше клієнтів. Як треба управляти, щоб слава про вашу компанію "бігла попереду вас"? На це питання ми відповіли в вебінарі, який ви можете переглянути ...
24.04.2020
Кілька років тому зателефонувала мені подруга - засновник компанії, продає будматеріали великим оптом на великі будови. І попросила поради - конкурент включив режим «чорного піару». У неї є клієнт - великий одеський забудовник. І вона поставляла на його висотки газобетон. Ціни були ринкові, терміни - завжди вчасно і обидві сторони - і постачальник, і покупець, були задоволені. Але не був задоволений конкурент, який теж хотів постачати свою продукцію на ці об'єкти. За старою традицією - «переманювати ціною», він прийшов до покупців і запропонував свій товар за ціною нижче, ніж у моєї подруги.