Що буде з будівельною галуззю, якщо нею займуться професіонали?
Що буде з будівельною галуззю, якщо нею займуться професіонали?
16.11.2020

Бачили будівельників, які приносять вам кошторис на бересті? Або на гіпсокартоні, що недалеко від берести?

Бачили будівельників, які бігають закуповуватися на базар, бо «там дешевше»?

Бачили будівельників, які при словах «покажіть графік проекту» впадають в анабіоз? І яким треба по 100500 раз нагадувати, що в проекті намальована двері і вікно саме таких розмірів.

І потім виявиться, що щось не працює, а що-то поламано, і труба для зливу умивальника виведена не в ванну, а на сходи - мабуть, він художник, і так бачить)

Я, наприклад, таких будівельників бачив часто.

Але час від часу хтось чує мої молитви і зводить мене з керівниками будівельних компаній, які працюють за технологіями XX! століття, а не XVII. І нещодавно ми описували професійні інструкції виконроба для такої компанії.

Ви просто уявіть собі виконроба, у якого в телефоні стоїть task manager для обміну завданнями з відділом закупівель і майстрами.

Уявіть собі виконроба, який розпочинає проект, використовуючи для контролю робіт діаграму Ганта на базі Bitrix24, яку йому розрахували в офісі і за допомогою якої щодня контролюють виконані роботи згідно плану. І навіть один день затримки тут же буде видно, тому навіть на один день ніхто з майстрів не затримується.

Адже виконроб отримує зарплатню не тільки, як відсоток від кошторису, але і премію за прискорення проекту. І навпаки, його штрафують за кожен день прострочення.

Матеріали привозить відділ закупівель, вони необхідної якості, ніяких «заліпух» з базару. Так як є програма для постановки завдань, то закупівлі працюють за принципом Just In Time - тактак, виявляється, є будівельні компанії, в яких відділи закупівель вміють так працювати.

Кошторисний відділ використовує куплене професійне забезпечення, і розрахунок кошторису на будівництво або ремонт будинку займає 30-40 хвилин на 100 квадратних метрів (ви ж пам'ятаєте про бересту і гіпсокартон, так?).

Бухгалтерія ведеться на базі доопрацьованій для компанії 1С, тому 10 об'єктів внести і рознести дані займає у фінансиста аж 30 хвилин в день, а не роботу шести бухгалтерів тіток Парасок з гросбухах цілий день з помилками. Баланс сходиться кожен день, а не раз на рік (хто розуміє, про що я).

І ви навіть собі не уявляєте, які проблеми у цих хлопців! Вони не встигають навчати нових виконробів, настільки у них багато роботи, і вони розширюються семимильними кроками.

Ну а як же їм не розширюватися, скажіть мені, якщо вони будують об'єкти вчасно, в рамках бюджету з заданою якістю?

Саме тому ми для них і написали професійну інструкцію виконроба, яку можна за 3 дні вивчити, тиждень постажуватися і почати працювати з результатами вище середнього.

Наскільки ж легко описувати там, де вже хлопці до тебе працювали професійно)

Тому, Квадратум - бажаю вам заповнити до кінця року своїми філіями кожен мільйонник України. Ця країна потребує професійних будівельників!

 

І так, якщо ти, читачу, розширювати, і не встигаєш вчити співробітників - напиши нам, ми допоможемо створити професійні інструкції для вашого бізнесу!

Або ти потребуешь зразка такої інструкції - то заповни форму.

Недавно добавленные

27.10.2020
Кожен, хто вчив співробітників знає, що з першого разу не всі запам'ятають 100500 ваших слів. Я вже мовчу про алгоритми, технічні етапи, обов'язкові регламенти та елементарні правила. І вам доведеться повторювати кілька разів одне і те ж саме, при цьому потім людина все одно має великий шанс помилитися. Крім того, ваш час має свою ціну, і дуже прикро навчати стажера тижні три, а він потім не виходить на роботу одним похмурим ранком.
07.10.2020
Час від часу мене люди ставлять в тупик питанням: - А чим ви в БізнесФорвард взагалі займаєтеся? Ми тут працюємо-працюємо, створюємо-створюємо. А про нас чомусь не кричать з усіх прасок, як про кандидатів в депутати. Звичайно, ті, кому ми дійсно потрібні, про БізнесФорвард знають, це без питань.
02.10.2020
Як турбота про клієнта збільшує прибуток компанії. Розмовляю з одним маркетологом. Питаю його, де він друкує свої матеріали. Він називає друкарню, неважливо яку, наприклад - Алладін принт. Я кажу: - Чому там? Ця друкарня ж не найдешевша?
21.09.2020
На що керівники бояться дивитися? Одна з таких областей, на які ми боїмося дивитися - це гроші. Один з перших питань, яке я задаю керівникові: - Як йдуть справи останній рік? Вгору, вниз, або на одному рівні?
15.09.2020
У багатьох зростаючих компаніях є проблема з керівниками. Не в сенсі того, що керівники погані, а в тому сенсі, що керівників не вистачає. Адже робота керівника потребує певні знання і вміння в різних сферах: • Треба вміти організовувати групи з окремих співробітників; • Ставити їм завдання, контролювати виконання; • Професійно розбиратися в тій області, в якій працює компанія. Одного разу я був свідком того, як в Київстар підходили до питання підготовки керівників. Вона проходила в три етапи: