Що буде з будівельною галуззю, якщо нею займуться професіонали?
Що буде з будівельною галуззю, якщо нею займуться професіонали?
16.11.2020

Бачили будівельників, які приносять вам кошторис на бересті? Або на гіпсокартоні, що недалеко від берести?

Бачили будівельників, які бігають закуповуватися на базар, бо «там дешевше»?

Бачили будівельників, які при словах «покажіть графік проекту» впадають в анабіоз? І яким треба по 100500 раз нагадувати, що в проекті намальована двері і вікно саме таких розмірів.

І потім виявиться, що щось не працює, а що-то поламано, і труба для зливу умивальника виведена не в ванну, а на сходи - мабуть, він художник, і так бачить)

Я, наприклад, таких будівельників бачив часто.

Але час від часу хтось чує мої молитви і зводить мене з керівниками будівельних компаній, які працюють за технологіями XX! століття, а не XVII. І нещодавно ми описували професійні інструкції виконроба для такої компанії.

Ви просто уявіть собі виконроба, у якого в телефоні стоїть task manager для обміну завданнями з відділом закупівель і майстрами.

Уявіть собі виконроба, який розпочинає проект, використовуючи для контролю робіт діаграму Ганта на базі Bitrix24, яку йому розрахували в офісі і за допомогою якої щодня контролюють виконані роботи згідно плану. І навіть один день затримки тут же буде видно, тому навіть на один день ніхто з майстрів не затримується.

Адже виконроб отримує зарплатню не тільки, як відсоток від кошторису, але і премію за прискорення проекту. І навпаки, його штрафують за кожен день прострочення.

Матеріали привозить відділ закупівель, вони необхідної якості, ніяких «заліпух» з базару. Так як є програма для постановки завдань, то закупівлі працюють за принципом Just In Time - тактак, виявляється, є будівельні компанії, в яких відділи закупівель вміють так працювати.

Кошторисний відділ використовує куплене професійне забезпечення, і розрахунок кошторису на будівництво або ремонт будинку займає 30-40 хвилин на 100 квадратних метрів (ви ж пам'ятаєте про бересту і гіпсокартон, так?).

Бухгалтерія ведеться на базі доопрацьованій для компанії 1С, тому 10 об'єктів внести і рознести дані займає у фінансиста аж 30 хвилин в день, а не роботу шести бухгалтерів тіток Парасок з гросбухах цілий день з помилками. Баланс сходиться кожен день, а не раз на рік (хто розуміє, про що я).

І ви навіть собі не уявляєте, які проблеми у цих хлопців! Вони не встигають навчати нових виконробів, настільки у них багато роботи, і вони розширюються семимильними кроками.

Ну а як же їм не розширюватися, скажіть мені, якщо вони будують об'єкти вчасно, в рамках бюджету з заданою якістю?

Саме тому ми для них і написали професійну інструкцію виконроба, яку можна за 3 дні вивчити, тиждень постажуватися і почати працювати з результатами вище середнього.

Наскільки ж легко описувати там, де вже хлопці до тебе працювали професійно)

Тому, Квадратум - бажаю вам заповнити до кінця року своїми філіями кожен мільйонник України. Ця країна потребує професійних будівельників!

 

І так, якщо ти, читачу, розширювати, і не встигаєш вчити співробітників - напиши нам, ми допоможемо створити професійні інструкції для вашого бізнесу!

Або ти потребуешь зразка такої інструкції - то заповни форму.

Недавно добавленные

21.01.2021
Ви працювали в команді, коли ще були чотирирічним малюком і грали у дворовий футбол. Тепер, коли ви зовсім не футбольна зірка, а стурбований мешканець офісу, ви все ще намагаєтесь з’ясувати - як побудувати командну роботу та як її підтримувати, коли все йде шкереберть.
12.01.2021
У Новий Рік та Різдво зазвичай Святий Миколай приносить під ялинку подарунки дітям. А як бути з тими, хто вже подорослішав і поринув у водоверть керування? Хто подарує хоч щось директору, айчару, фінансисту, керівникам усіх ланок та іншим працівникам? Ми у БізнесФорвард вирішили виправити цю соціальну кривду, і кожному, хто додивиться цей мультфільм до кінця зі звуком, зробимо подарунок. Зазвичай така річ коштує десь 30.000 гривень, але для вас це буде безкоштовно.
29.12.2020
Колись ми всі були маленькими. У ті старі часи ще дерева були великими. І ми чекали новорічну ніч, бо вона була сповнена чудовими пригодами: до нас приходив старий дідусь з сивою бородою та клумком подарунків. Була новорічна ялинка, бенгальські вогні, смачна їжа, постійні гості. І нам це подобалось, бо це свято! Як свято може не подобатись) Але потім прийшов якийсь Грінч і поцупив наше свято! Читати далі.....
22.12.2020
Скоро Новий Рік. А це саме такий час, коли вже декілька тисячоліть бізнесмени нашої планети намагаються підвести підсумки року, побачити – чи все в їхньому бізнесі добре, або щось потребує змін
14.12.2020
Колись я почув цю фразу і довгий час намагався зрозуміти її зміст. Пізніше, коли почав допомагати бізнесменам налагодити роботу свого підприємства, раптом, на їх прикладі - зрозумів.