Як підняти продажі за тиждень на 30%
Як підняти продажі за тиждень на 30%
28.01.2021

У кожної консалтингової компанії бувають свої факапи, тобто провальні проекти. Це як у нормального лікаря буває свій цвинтар. Але мало хто буде про це вільно писати. 

Я не виключення) тому буду писати про те, про що легко розповідати, про те, чим ми пишаємось – про успіх наших клієнтів. 

 

Десь восени до нас звернувся один бізнесмен, якому потрібно було написати пару-тройку професійних інструкцій для працівників його заводу. 

Ми з ним поспілкувались, провели невеличку діагностику, і вирішили почати з менеджерів відділу продажів. 

Хто не знає, це такі люди, які приносять в компанію гроші. Одні кажуть, що відділ продажів – це головний відділ компанії, інші кажуть – що не все так однозначно. Але, коли у вас завод, а відділ продажів раптово змінюється з досвідчених зубрів на молодих стажистів, старий керівник відділу кудись подівся, то це може любого засновника довести до сказу. 

Тож нам дістався відділ, в якому не було керівника, не було нікого, хто б працював більше трьох тижнів. І потрібно було написати професійні інструкції як менеджерам, так і майбутньому керівнику. 

Ми дорослі люди і розуміємо, що керівництву того заводу не інструкції потрібні, а працююча система, щоб більше ніколи не було такого, що вони залишаються без відділу, без прибутку, але з боргами та повними кишенями стресу. 

Зазвичай наші консультанти звикли робити свою роботу просто. Приходимо, питаємо – «А хто тут найкращій працівник відділу? А ну ж бо розповідай, хлопче, як і що ти тут робиш» - і записуємо аудіо, фото, відео та потім описуємо, оформлюємо все це та й гайда додому.

Тут прийшлось трохи заморочитись. Бо технологія роботи менеджерів була майже втрачена. Технологія контролю та планування була недороблена і старим керівником не описана. Ми закликали весь свій досвід співпраці з різними підприємствами, все наше терпіння та увагу, трохи почаклували, злегка підшаманили, та й зробили:

1.     Інструкції – як працівникам виконувати свою роботу навіть краще, ніж це робили попередники. 

2.    Ранкові тренування працівникам просто для розгону та настрою на великі показники.

3.    Вечірні тренування – для полірування, ну й що б не розслаблялись, а навпаки – швидко підростали до профі. 

4.    Ранкові наради із спеціальним дашбордом, який включає як табло звітності, так і лічильники.

І щоб ви таки собі думали? Відділ почав працювати краще на 30%. Як там кажуть мудрі старі і дуже багаті люди – «на що ти звертаєш увагу, те й отримаєш». 

Таку звітність приємно роздивлятись.

Якщо вам цікаво, що могло б бути у тих інструкціях, то напишіть у коментарях, ми вам надішлемо зразок. 

Може хтось з керівників тут хоче подивитись краєм ока на той дашборд, який допоміг підняти покажчики – заповніть заявку, ми не скнари якісь – теж можемо прислати. 

Недавно добавленные

24.02.2021
На дворі був 1902 рік. Одного разу Теодор Рузвельт, президент США, поїхав з діловим візит до штату Міссісіпі. Після вирішення всіх питань, вирішив він побалувати себе полюванням в місцевих краях. Але, на жаль президента, всі ведмеді в той день як ніби поховалися від нього. Рузвельт вже збирався було покинути полювання ні з чим, але тут втрутилися його помічники. Вони зловили зовсім крихітного ведмедика і прив'язали його до дерева, щоб дати можливість Рузвельту взяти те, за чим він прийшов на полювання.
17.02.2021
Одного разу керівник компанії Mercantile Capital Кріс Херн подорожував із своєю сім’єю на півдні США. Вони зупинились в готелі Ritz-Carlton.
29.01.2021
Лего і втрачена фігурка Семирічний англієць Лука Еппс написав в компанію Лего лист, в якому розповів про свій сумний життєвий досвід: все гроші, отримані на Різдво, він витратив на покупку набору «Ninjago kit of the Ultrasonic Raider».
28.01.2021
Кожен з нас у житті зіштовхувався з різними керівниками. Якісь їхні чудові риси ми намагаємося скопіювати, але якісь слабкості і невірні дії потрапляють до нас без нашої на те бажання. Я багато бачив різних керівників на своїх проектах і у цій статті намагався об'єднати їх слабкі риси в список. І ось що вийшло.
21.01.2021
Ви працювали в команді, коли ще були чотирирічним малюком і грали у дворовий футбол. Тепер, коли ви зовсім не футбольна зірка, а стурбований мешканець офісу, ви все ще намагаєтесь з’ясувати - як побудувати командну роботу та як її підтримувати, коли все йде шкереберть.