З Новим 2021 роком!
З Новим 2021 роком!
29.12.2020

Колись ми всі були маленькими. У ті старі часи ще дерева були великими. І ми чекали новорічну ніч, бо вона була сповнена чудовими пригодами: до нас приходив старий дідусь з сивою бородою та клумком подарунків. Була новорічна ялинка, бенгальські вогні, смачна їжа, постійні гості.

І нам це подобалось, бо це свято! Як свято може не подобатись)

Але потім прийшов якийсь Грінч і поцупив наше свято! З кожним роком, чим ми ставали старшими, тім менше було свята, а більше якихось обов'язків, більше проблем. 

А якщо ти ще й займаєшся бізнесом, то тобі ще важче - кредиторку закрий, дебіторку вийми, зарплатню виплати повнісю, клієнти вимагають швидше їм поставити їхне замовлення, а працівники вже роз'їхалися хто куди. 

Та ще й з економікою постійні зашквари. Яке тут може бути свято? 

Ми стали дорослі і зовсім забули про те - звідки взагалі бралось тє свято? Хто його робив? Святий Миколай чи Дід Мороз? Улюблений усіми уряд? Та ні - робили наші батьки. Робили наші вихователі та вчителі. Робили прості люди. 

Я хочу вам, друзі, нагадати - що в кожному з нас живе чаклун або чарівниця. Можливо, ми просто забули, то ж я нагадаю!

Тільки ми самі можемо зробити свято собі, своїм підлеглим, колегам, партнерам, постачальникам і, звісно, рідним.

Просто спробуйте зробити своїм рідним (та всім іншим) хоча б десять подарунків. Тільки не кладіть їх усі під ялинку одночасно. Спробуйте зробити так, щоб вони знаходили свої подарунки два чи три дні поспіль - де завгодно - під ковдрою, у ванній кімнаті, у чоботі, на ялинці, у холодильнику - у самих різних місцях, де тільки можливо.

І ви побачите такі щірі ємоції, яких, можливо, вже багато часу ви не бачили!

Друзі, я вам бажаю у наступному році багато чаклунства і магії, які б ви зробили самі, досягаючи своеї мети!

З повагою,

Олександр Валамов,

та команда БізнесФорвард Україна! 

Недавно добавленные

24.02.2021
На дворі був 1902 рік. Одного разу Теодор Рузвельт, президент США, поїхав з діловим візит до штату Міссісіпі. Після вирішення всіх питань, вирішив він побалувати себе полюванням в місцевих краях. Але, на жаль президента, всі ведмеді в той день як ніби поховалися від нього. Рузвельт вже збирався було покинути полювання ні з чим, але тут втрутилися його помічники. Вони зловили зовсім крихітного ведмедика і прив'язали його до дерева, щоб дати можливість Рузвельту взяти те, за чим він прийшов на полювання.
17.02.2021
Одного разу керівник компанії Mercantile Capital Кріс Херн подорожував із своєю сім’єю на півдні США. Вони зупинились в готелі Ritz-Carlton.
29.01.2021
Лего і втрачена фігурка Семирічний англієць Лука Еппс написав в компанію Лего лист, в якому розповів про свій сумний життєвий досвід: все гроші, отримані на Різдво, він витратив на покупку набору «Ninjago kit of the Ultrasonic Raider».
28.01.2021
Десь восени до нас звернувся один бізнесмен, якому потрібно було написати пару-тройку професійних інструкцій для працівників його заводу. Ми з ним поспілкувались, провели невеличку діагностику, і вирішили почати з менеджерів відділу продажів.
28.01.2021
Кожен з нас у житті зіштовхувався з різними керівниками. Якісь їхні чудові риси ми намагаємося скопіювати, але якісь слабкості і невірні дії потрапляють до нас без нашої на те бажання. Я багато бачив різних керівників на своїх проектах і у цій статті намагався об'єднати їх слабкі риси в список. І ось що вийшло.