Вітаю Вас на головній сторінці нашого сайту. Мене звати Олександр Варламов, я керівник компанії BusinessForward Ukraine.

В мене багато років була мрія про те, як український бізнес працює відповідально, ефективно, командно, та швидко. Саме так, як працювали ми, коли займались професійно спортом. Близько десяти років в мене пішло на те, щоб знайти найбільш відповідну до нашої реальності технологію. І врешті решт я її знайшов. Втілив в свому туристичному бізнесі та отримав подвійне зростання з тою ж кількістю працівників. 

До мене почали приходити друзі-бізнесмени, задавали питання, і я багато часу почав витрачати на те, що б розповісти кожному, що ж саме я зробив із структурою підприємства, з функціями, які інструкції я використовую, як в мене працює система комунікації та контролю основних покажчиків. 

І тоді я вирішив відкрити представництво міжнародної компанії BusinessForward в Україні. І ми почали займатись втіленням інструментів керування, структур, фінансових інструментів, розробки KPI, єфективних працюючих інструкцій. 

За ці роки ми пройшли через різні випадки, і змогли допомогти ряду підприємств стати більш ефективними, а керівників зробили багатшими та щасливими.