33 фінансови питання керівника
33 фінансови питання керівника
21.09.2020

На що керівники бояться дивитися?


Одна з таких областей, на які ми боїмося дивитися - це гроші. Один з перших питань, яке я задаю керівникові:


- Як йдуть справи останній рік? Вгору, вниз, або на одному рівні?


І досить часто я бачу «скляний» погляд людини навпроти, його невпевненість у відповіді:


- Начебто, зростання. Чи ні, спад. Ні, не спад, але і не зростання. Не знаю навіть (невпевнено знизує плечима).


Найчастіше, якщо ми на щось не звертаємо уваги, то в цій області у нас з'являється «сліпа зона», як-то кажуть військові. Тобто місце, де може потенційно бути небезпечно.


Іноді у власника є ілюзія, що він контролює показники. Іноді його ТОПи дають неточну інформацію - через незнання, по дурості або зі злого наміру.

Коли знаєш, куди дивитися, то можна завчасно «підстелити соломку». Наприклад, якщо заздалегідь дивитися на дебіторську заборгованість, то можна побачити, як вона з тижня в тиждень росте, і можна передбачити брак оборотних коштів у компанії.

Або якщо кредиторська заборгованість зростає з тижня в тиждень, то теж можна передбачити фінансові проблеми в компанії ще до того, як прийдуть судові виконавці з колекторами.

Власнику треба постійно тримати в увазі кілька десятків фінансових показників.

Ми постаралися зібрати їх в одному місці і зробили простий тест. Він містить в собі 33 питання з області фінансів для власників. Відповіді в тесті - «так» чи «ні».

Спробуйте його пройти, і побачите самі свої «сліпі зони». Чим більше у вас відповідей «так», тим краще у вас йдуть справи в області корпоративних фінансів. І навпаки - чим більше у вас відповідей «ні», тим гірше ця область у вас налагоджена.

Ну і далі - як у приказці «знав би прикуп, жив би в Сочі». Ви зможете використовувати ці знання для посилення своєї фінансової сторони життя в компанії.

Отже - жміть на кнопку)

 

https://forms.gle/8QWxgp8oEka1YdC49

Недавно добавленные

22.09.2021
А ви стресостійкі? Коли читаю текст вакансій, бачу там час від часу фразу «від вас вимагається стресостійкість». Або буває, начальник відділу або директор мені каже - у нас тут багато стресу в роботі. Читать далі
01.09.2021
Без роботи - нудно. З роботою - важко. А якщо роботу роблять інші люди, а ти керівник, то і нудно, і важко. Так і хочеться зробити роботу за інших ... Чи не правда? Багато керівників скаржаться на те, що нікому делегувати, що завдання не виконуються вчасно і це лишаїв роботу керівника очікуваного задоволення, а самого його позбавляє щастя. Все можна організувати так, щоб і співробітники задоволені, і керівник щасливий. Як?
30.08.2021
Є в Одесі туристична фішка - скульптури декількох десятків котів, які заховані в різних місцях міста. До них водять екскурсії, у них фотографуються молодята. Є кіт з портфелем Жванецького, є кіт з тіткою Сонею в рибному ряду на Привозі. У бізнесменів Одеси є важлива риса, яка відрізняє їх від усіх інших бізнесменів - вони люблять безкорисливо робити так, щоб місто ставало кращим, цікавішим і своїми історіями гримів на всю планету.
25.08.2021
Час від часу на проектах я чую від працівників безліч скарг на різні проблеми в компанії. Якісь скарги надумані, якісь пов’язані із характерами колег, якісь залежать від некомпетентності окремих працівників. Але є ще такий тип скарг, які пов’язані із розвитком підприємства. Коли працівники мають проблеми, але не мають рішень. Тоді я пропоную зробити мозковий штурм –інструмент керівників.
20.08.2021
Перегляньте перевірочний список із 48 пунктів по телефоних продажах