33 фінансови питання керівника
33 фінансови питання керівника
21.09.2020

На що керівники бояться дивитися?


Одна з таких областей, на які ми боїмося дивитися - це гроші. Один з перших питань, яке я задаю керівникові:


- Як йдуть справи останній рік? Вгору, вниз, або на одному рівні?


І досить часто я бачу «скляний» погляд людини навпроти, його невпевненість у відповіді:


- Начебто, зростання. Чи ні, спад. Ні, не спад, але і не зростання. Не знаю навіть (невпевнено знизує плечима).


Найчастіше, якщо ми на щось не звертаємо уваги, то в цій області у нас з'являється «сліпа зона», як-то кажуть військові. Тобто місце, де може потенційно бути небезпечно.


Іноді у власника є ілюзія, що він контролює показники. Іноді його ТОПи дають неточну інформацію - через незнання, по дурості або зі злого наміру.

Коли знаєш, куди дивитися, то можна завчасно «підстелити соломку». Наприклад, якщо заздалегідь дивитися на дебіторську заборгованість, то можна побачити, як вона з тижня в тиждень росте, і можна передбачити брак оборотних коштів у компанії.

Або якщо кредиторська заборгованість зростає з тижня в тиждень, то теж можна передбачити фінансові проблеми в компанії ще до того, як прийдуть судові виконавці з колекторами.

Власнику треба постійно тримати в увазі кілька десятків фінансових показників.

Ми постаралися зібрати їх в одному місці і зробили простий тест. Він містить в собі 33 питання з області фінансів для власників. Відповіді в тесті - «так» чи «ні».

Спробуйте його пройти, і побачите самі свої «сліпі зони». Чим більше у вас відповідей «так», тим краще у вас йдуть справи в області корпоративних фінансів. І навпаки - чим більше у вас відповідей «ні», тим гірше ця область у вас налагоджена.

Ну і далі - як у приказці «знав би прикуп, жив би в Сочі». Ви зможете використовувати ці знання для посилення своєї фінансової сторони життя в компанії.

Отже - жміть на кнопку)

 

https://forms.gle/8QWxgp8oEka1YdC49

Недавно добавленные

07.04.2021
Як зробити інструкцію співробітнику так, щоб він через три дні був корисним компанії, міг робити те ж, що його колега через півроку навчання. Що повинно бути в професійній посадової інструкції? Як позбутися від людського фактора в бізнесі? Як швидко зростати та перестати хвилюватись за "незамінними" працівниками?
05.04.2021
Одна з проблем сучасного суспільства - некомпетентність. Через це відбуваються катастрофи і війни, що очевидно. І банкрутства компаній, що не так очевидно. Дуже цікаво, коли на співбесіду приходять люди, які працювали раніше в продажах, з гордістю розповідають про свої успіхи, а на питання про те, чому пішли, відповідають - компанія збанкрутувала.
30.03.2021
За що тобі платять? Кожен працівник отримує зарплату. Він тому і ходить на роботу. І на роботі він робить щось корисне, за це йому і платять. Це те, що зазвичай називають результатом. Читати далі...
26.03.2021
Є люди - творці. Звичайно, є люди - руйнівники. А є люди-лінивці. Люди-творці працюють з ранку і до вечора над тим, щоб щось корисне для суспільства придумати і запровадити. Люди-руйнівники, ті - навпаки. А люди - лінивці, їм якось все одно. Читати далі...
22.03.2021
Кілька років тому ми зустрілися з одним бізнесменом. У нього транспортна компанія, займаються контейнерними перевезеннями по Україні та за її межами. Свій автопарк, логісти, менеджери з продажу. У компанії працювало чоловік 30. Справи потихеньку йшли, компанія навіть розвивалася. Але, чим більше ставав бізнес, тим важче було цього власнику. Робочий день у нього ставав ненормований. Вирішувати по телефону в недільний ранок проблеми клієнтів, замість відпочинку з дружиною і підростаючої донькою для нього стало нормою.