33 фінансови питання керівника
33 фінансови питання керівника
21.09.2020

На що керівники бояться дивитися?


Одна з таких областей, на які ми боїмося дивитися - це гроші. Один з перших питань, яке я задаю керівникові:


- Як йдуть справи останній рік? Вгору, вниз, або на одному рівні?


І досить часто я бачу «скляний» погляд людини навпроти, його невпевненість у відповіді:


- Начебто, зростання. Чи ні, спад. Ні, не спад, але і не зростання. Не знаю навіть (невпевнено знизує плечима).


Найчастіше, якщо ми на щось не звертаємо уваги, то в цій області у нас з'являється «сліпа зона», як-то кажуть військові. Тобто місце, де може потенційно бути небезпечно.


Іноді у власника є ілюзія, що він контролює показники. Іноді його ТОПи дають неточну інформацію - через незнання, по дурості або зі злого наміру.

Коли знаєш, куди дивитися, то можна завчасно «підстелити соломку». Наприклад, якщо заздалегідь дивитися на дебіторську заборгованість, то можна побачити, як вона з тижня в тиждень росте, і можна передбачити брак оборотних коштів у компанії.

Або якщо кредиторська заборгованість зростає з тижня в тиждень, то теж можна передбачити фінансові проблеми в компанії ще до того, як прийдуть судові виконавці з колекторами.

Власнику треба постійно тримати в увазі кілька десятків фінансових показників.

Ми постаралися зібрати їх в одному місці і зробили простий тест. Він містить в собі 33 питання з області фінансів для власників. Відповіді в тесті - «так» чи «ні».

Спробуйте його пройти, і побачите самі свої «сліпі зони». Чим більше у вас відповідей «так», тим краще у вас йдуть справи в області корпоративних фінансів. І навпаки - чим більше у вас відповідей «ні», тим гірше ця область у вас налагоджена.

Ну і далі - як у приказці «знав би прикуп, жив би в Сочі». Ви зможете використовувати ці знання для посилення своєї фінансової сторони життя в компанії.

Отже - жміть на кнопку)

 

https://forms.gle/8QWxgp8oEka1YdC49

Недавно добавленные

22.06.2021
Щоб ви могли самі собі відповісти чесно на питання, на якому етапі перебуває будівництво вашого бізнесу, дайте собі відповідь на питання, ставлячи «+», якщо відповідь позитивна, і «-», якщо відповідь негативна:
17.06.2021
Не є таємницею, що співробітники в компаніях працюють не тільки через гроші. І люди можуть працювати швидко і якісно, а можуть повільно і з браком. І більше грошей на зарплатню не означає більш ефективної роботи. Ще за радянських часів був феномен стахановського руху. Коли люди працювали, видаючи в кілька разів більше результат, ніж від них очікувалося. Який може бути додатковий мотив у співробітника, крім грошей - виконувати плани, давати результати краще, ніж очікується?
15.06.2021
Під час консалтингу часто чую від різних керівників проблеми перевтомлення керівників. Наприклад, є у мене один знайомий бізнесмен, нехай його звуть Михайлом (наприклад). І скаржиться мені Михайло на те, що немає на ринку праці нормальних продавців. Тому він сам постійно занурюється в продажі і з ранку до ночі не має спокою Читати далі...
09.06.2021
Коли ми пишемо професійні інструкції, то час від часу зіштовхуємось із таким кутом зору – «навіщо потрібні скрипти – це тільки робить роботів із працівників». З одного боку – це так і є. Час від часу мені дзвонять різні люди і намагаються щось продати, і я із легкою зацікавленістю слухаю, як вони мені щось розповідають або відповідають на запитання. І тут буває два варіанти – я запитую або розповідаю щось нестандартне – і людина зі мною спілкується нормально і ми до якоїсь згоди доходимо. Або я запитую щось нестандартне, і продавець, таке враження, як перечіплюється через нього, і далі все летить шкереберть.
31.05.2021
5 порад, які стануть в нагоді будь-якому бізнес-диверсанту. Що робити, щоб зруйнувати свою компанію гарантовано за 1 місяць.