33 фінансови питання керівника
33 фінансови питання керівника
21.09.2020

На що керівники бояться дивитися?


Одна з таких областей, на які ми боїмося дивитися - це гроші. Один з перших питань, яке я задаю керівникові:


- Як йдуть справи останній рік? Вгору, вниз, або на одному рівні?


І досить часто я бачу «скляний» погляд людини навпроти, його невпевненість у відповіді:


- Начебто, зростання. Чи ні, спад. Ні, не спад, але і не зростання. Не знаю навіть (невпевнено знизує плечима).


Найчастіше, якщо ми на щось не звертаємо уваги, то в цій області у нас з'являється «сліпа зона», як-то кажуть військові. Тобто місце, де може потенційно бути небезпечно.


Іноді у власника є ілюзія, що він контролює показники. Іноді його ТОПи дають неточну інформацію - через незнання, по дурості або зі злого наміру.

Коли знаєш, куди дивитися, то можна завчасно «підстелити соломку». Наприклад, якщо заздалегідь дивитися на дебіторську заборгованість, то можна побачити, як вона з тижня в тиждень росте, і можна передбачити брак оборотних коштів у компанії.

Або якщо кредиторська заборгованість зростає з тижня в тиждень, то теж можна передбачити фінансові проблеми в компанії ще до того, як прийдуть судові виконавці з колекторами.

Власнику треба постійно тримати в увазі кілька десятків фінансових показників.

Ми постаралися зібрати їх в одному місці і зробили простий тест. Він містить в собі 33 питання з області фінансів для власників. Відповіді в тесті - «так» чи «ні».

Спробуйте його пройти, і побачите самі свої «сліпі зони». Чим більше у вас відповідей «так», тим краще у вас йдуть справи в області корпоративних фінансів. І навпаки - чим більше у вас відповідей «ні», тим гірше ця область у вас налагоджена.

Ну і далі - як у приказці «знав би прикуп, жив би в Сочі». Ви зможете використовувати ці знання для посилення своєї фінансової сторони життя в компанії.

Отже - жміть на кнопку)

 

https://forms.gle/8QWxgp8oEka1YdC49

Недавно добавленные

21.01.2021
Ви працювали в команді, коли ще були чотирирічним малюком і грали у дворовий футбол. Тепер, коли ви зовсім не футбольна зірка, а стурбований мешканець офісу, ви все ще намагаєтесь з’ясувати - як побудувати командну роботу та як її підтримувати, коли все йде шкереберть.
12.01.2021
У Новий Рік та Різдво зазвичай Святий Миколай приносить під ялинку подарунки дітям. А як бути з тими, хто вже подорослішав і поринув у водоверть керування? Хто подарує хоч щось директору, айчару, фінансисту, керівникам усіх ланок та іншим працівникам? Ми у БізнесФорвард вирішили виправити цю соціальну кривду, і кожному, хто додивиться цей мультфільм до кінця зі звуком, зробимо подарунок. Зазвичай така річ коштує десь 30.000 гривень, але для вас це буде безкоштовно.
29.12.2020
Колись ми всі були маленькими. У ті старі часи ще дерева були великими. І ми чекали новорічну ніч, бо вона була сповнена чудовими пригодами: до нас приходив старий дідусь з сивою бородою та клумком подарунків. Була новорічна ялинка, бенгальські вогні, смачна їжа, постійні гості. І нам це подобалось, бо це свято! Як свято може не подобатись) Але потім прийшов якийсь Грінч і поцупив наше свято! Читати далі.....
22.12.2020
Скоро Новий Рік. А це саме такий час, коли вже декілька тисячоліть бізнесмени нашої планети намагаються підвести підсумки року, побачити – чи все в їхньому бізнесі добре, або щось потребує змін
14.12.2020
Колись я почув цю фразу і довгий час намагався зрозуміти її зміст. Пізніше, коли почав допомагати бізнесменам налагодити роботу свого підприємства, раптом, на їх прикладі - зрозумів.