Відгук про співпрацю компанії StarTime
Відгук про співпрацю компанії StarTime
14.08.2019

StarTime - найбільший продюсерський центр на півдні України.

У штаті було до 70 співробітників. Компанія росла, але темпи були повільними. І було багато рутини, і співробітники заробляли не так багато.

Багато з них були вже як рідні, і нічого не хотіли змінювати - навіть якщо працівник не працював, а тільки розмовляв, поки компанія придбала у власність дитячий табір на березі Чорного моря. Це додало необхідності, і ми почали вносити зміни.

За рік було впроваджено:

  1. Оргсхему,
  2. Фінансове планування,
  3. Опис інструкцій (шляпи працівників),
  4. Впровадження статистик.

І в результаті - компанія виросла в 2,5 рази. Збільшився і дохід, і прибуток. Виросли зарплати співробітників. При цьому зарплати прив'язані до результатів, тому, чим більше заробляє співробітник, тим більше заробляє компанія.

Якщо Вам теж потрібен системний бізнес, залиште замовлення і ми з Вами зв'яжемося:

Недавно добавленные

21.01.2021
Ви працювали в команді, коли ще були чотирирічним малюком і грали у дворовий футбол. Тепер, коли ви зовсім не футбольна зірка, а стурбований мешканець офісу, ви все ще намагаєтесь з’ясувати - як побудувати командну роботу та як її підтримувати, коли все йде шкереберть.
12.01.2021
У Новий Рік та Різдво зазвичай Святий Миколай приносить під ялинку подарунки дітям. А як бути з тими, хто вже подорослішав і поринув у водоверть керування? Хто подарує хоч щось директору, айчару, фінансисту, керівникам усіх ланок та іншим працівникам? Ми у БізнесФорвард вирішили виправити цю соціальну кривду, і кожному, хто додивиться цей мультфільм до кінця зі звуком, зробимо подарунок. Зазвичай така річ коштує десь 30.000 гривень, але для вас це буде безкоштовно.
29.12.2020
Колись ми всі були маленькими. У ті старі часи ще дерева були великими. І ми чекали новорічну ніч, бо вона була сповнена чудовими пригодами: до нас приходив старий дідусь з сивою бородою та клумком подарунків. Була новорічна ялинка, бенгальські вогні, смачна їжа, постійні гості. І нам це подобалось, бо це свято! Як свято може не подобатись) Але потім прийшов якийсь Грінч і поцупив наше свято! Читати далі.....
22.12.2020
Скоро Новий Рік. А це саме такий час, коли вже декілька тисячоліть бізнесмени нашої планети намагаються підвести підсумки року, побачити – чи все в їхньому бізнесі добре, або щось потребує змін
14.12.2020
Колись я почув цю фразу і довгий час намагався зрозуміти її зміст. Пізніше, коли почав допомагати бізнесменам налагодити роботу свого підприємства, раптом, на їх прикладі - зрозумів.