Відгук про співпрацю компанії StarTime
Відгук про співпрацю компанії StarTime
14.08.2019

StarTime - найбільший продюсерський центр на півдні України.

У штаті було до 70 співробітників. Компанія росла, але темпи були повільними. І було багато рутини, і співробітники заробляли не так багато.

Багато з них були вже як рідні, і нічого не хотіли змінювати - навіть якщо працівник не працював, а тільки розмовляв, поки компанія придбала у власність дитячий табір на березі Чорного моря. Це додало необхідності, і ми почали вносити зміни.

За рік було впроваджено:

  1. Оргсхему,
  2. Фінансове планування,
  3. Опис інструкцій (шляпи працівників),
  4. Впровадження статистик.

І в результаті - компанія виросла в 2,5 рази. Збільшився і дохід, і прибуток. Виросли зарплати співробітників. При цьому зарплати прив'язані до результатів, тому, чим більше заробляє співробітник, тим більше заробляє компанія.

Якщо Вам теж потрібен системний бізнес, залиште замовлення і ми з Вами зв'яжемося:

Недавно добавленные

27.10.2020
Кожен, хто вчив співробітників знає, що з першого разу не всі запам'ятають 100500 ваших слів. Я вже мовчу про алгоритми, технічні етапи, обов'язкові регламенти та елементарні правила. І вам доведеться повторювати кілька разів одне і те ж саме, при цьому потім людина все одно має великий шанс помилитися. Крім того, ваш час має свою ціну, і дуже прикро навчати стажера тижні три, а він потім не виходить на роботу одним похмурим ранком.
07.10.2020
Час від часу мене люди ставлять в тупик питанням: - А чим ви в БізнесФорвард взагалі займаєтеся? Ми тут працюємо-працюємо, створюємо-створюємо. А про нас чомусь не кричать з усіх прасок, як про кандидатів в депутати. Звичайно, ті, кому ми дійсно потрібні, про БізнесФорвард знають, це без питань.
02.10.2020
Як турбота про клієнта збільшує прибуток компанії. Розмовляю з одним маркетологом. Питаю його, де він друкує свої матеріали. Він називає друкарню, неважливо яку, наприклад - Алладін принт. Я кажу: - Чому там? Ця друкарня ж не найдешевша?
21.09.2020
На що керівники бояться дивитися? Одна з таких областей, на які ми боїмося дивитися - це гроші. Один з перших питань, яке я задаю керівникові: - Як йдуть справи останній рік? Вгору, вниз, або на одному рівні?
15.09.2020
У багатьох зростаючих компаніях є проблема з керівниками. Не в сенсі того, що керівники погані, а в тому сенсі, що керівників не вистачає. Адже робота керівника потребує певні знання і вміння в різних сферах: • Треба вміти організовувати групи з окремих співробітників; • Ставити їм завдання, контролювати виконання; • Професійно розбиратися в тій області, в якій працює компанія. Одного разу я був свідком того, як в Київстар підходили до питання підготовки керівників. Вона проходила в три етапи: